مجروح شدن در زمین فوتبال!، تیراندازی تکذیب شد

دیدار تیم های شهرداری سقز و طلایی پوشان خرم آباد در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال نوجوانان نیمه تمام باقی مانده است. دیداری که در آن بازیکنان مجروح شدند!

مجروح شدن در زمین فوتبال!، تیراندازی تکذیب شد

به گزارش خبرنگاران، این دیدار 28 دی ماه برگزار شده و چنگیز اسماعیلی، سرمربی طلایی پوشان گفته است: بازی اگر مساوی می شد ما در جدول می ماندیم. آن ها برای ماندن در جدول بازی ها باید بازی را می بردند. داور یکی از بازیکنان تیم مقابل را اخراج کرد و ما که با یک گل عقب بودیم، برای رسیدن به گل مساوی کوشش می کردیم که به یکباره تماشاگران وارد زمین شدند و بازیکنان ما را کتک زدند. یکی از بازیکنان ما را با سنگ زدند و بعد از آن صدایی آمد که به نظر من شلیک تیر هوایی بود.این صحبت ها در حالی مطرح شده که شیرزاد، ناظر بازی، صحبت های سرمربی طلایی پوشان را رد نموده و گفته است: تماشاگری که به داخل زمین سنگ پرتاب کرد کار ناشایستی انجام داده و این موضوع را برای فدراسیون فوتبال گزارش نموده ام، اما اصلاً این طور نیست که در بازی تیر هوایی شلیک شده باشد. همه بازیکنان تیم میهمان به صورت سرپایی مداوا و از بیمارستان مرخص شدند.ولی الله خسروی، رییس هیأت فوتبال لرستان در مورد این بازی به خبرنگاران گفت: در دقیقه 86 و در حالی که تیم میزبان 10 نفره بوده، یکی از بازیکنان تیم طلایی پوشان توسط تماشاگری با سنگ زخمی می گردد که الان در بیمارستان سقز بستری است.او ادامه داد: پس از آن تماشاگران به داخل زمین آمده و با بازیکنان تیم خرم آبادی درگیر شده اند اما این که گفته می گردد چندین نفر از اعضای تیم در بیمارستان بستری هستند، صحت ندارد.خسروی اضافه نمود: اعضای تیم طلایی پوشان به خرم آباد آمده و فقط سرپرست تیم به عنوان همراه در کنار بازیکن مصدوم در بیمارستان مانده است.رییس هیأت فوتبال لرستان تأکید کرد: سازمان لیگ باید نظارت بیش تری بر استادیوم ها داشته باشد که اتفاق ناگواری رخ ندهد. ما در خرم آباد تمام موارد امنیتی را برای برگزاری دیدارها رعایت می کنیم.

هم چنین رضا رحمانی، رییس هیات فوتبال استان کردستان در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: از سری رقابت های فوتبال لیگ نوجوانان کشور، تیم خرم آباد، روز آدینه 29 دی ماه، میهمان هیات فوتبال سقز بود که طبق برنامه ریزی های اجرا شده مقرر شده بود که این دیدار راس ساعت 15 و 30 دقیقه شروع گردد.

او با بیان این که تیم خرم آباد با 11 بازیکن در این رقابت حضور پیدا نموده بودند، مطرح نمود: در طول 80 دقیقه بازی، تیم فوتبال سقز با یک گل از تیم میهمان جلو افتاد، که متاسفانه تیم حریف به دلیل این که هیچ گونه بازیکن تعویضی نداشت دست به یک کار غیر ورزشی زد.

رییس هیات فوتبال استان کردستان با بیان این که تیم خرم آباد قصد حاشیه سازی در بازی را داشت، گفت: در دقیقه 80 بازی یکی از بازیکنان تیم خرم آباد، در کنار داور دوم خودرا به روی زمین می اندازد و فریاد می کشد که تیر خورده ام و این موضوع دروغین باعث شد کادر فنی خرم آباد جو بازی را تخریب و بازی را ترک نمایند.

رحمانی با بیان این که این حاشیه سازی تنها به دلیل این است، که تیم خرم آباد از باخت رهایی پیدا کند، بیان نمود: این مساله، حاشیه ای خنده دار و دروغین بود و هیچ گونه گزارشی مبنی بر این که این فرد تیر خورده است از واحد درمانی سقز گزارش نشده است.

وی با بیان این که بلافاصله بعد از این ماجرا، تیم در عرض نیم ساعت راهی شهر خود شد، گفت: اگر بازیکنی تیر خورده است چرا و چگونه در عرض نیم ساعت از بیمارستان ترخیص شده و به سمت شهر خود حرکت نموده اند؟

رحمانی گفت: عکس منتشر شده در فضای مجازی مربوط به آسیب دیدگی یکی از بازیکنان است که در یک حادثه فوتبالی رخ داده و بیشتر از این ماجرا کذب محسوب می گردد.

رییس هیات فوتبال کردستان یادآور شد: درباره این حاشیه سازی از سوی هیات فوتبال شکایتی تنظیم و تقدیم فدراسیون فوتبال خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مجروح شدن در زمین فوتبال!، تیراندازی تکذیب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجروح شدن در زمین فوتبال!، تیراندازی تکذیب شد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید