گردشگری باید محور فعالیت ها و سرمایه گذاری ها در ابوموسی باشد

به گزارش خبرنگاران، فریدون همتی پنجشنبه شب در نشست شورای اداری شهرستان ابوموسی با تاکید بر اینکه گردشگری باید محور فعالیت ها و سرمایه گذاری ها در جزیره ابوموسی باشد، مطرح نمود: باید مشوق های لازم برای رونق سرمایه گذاری ها و افزایش حضور گردشگران در ابوموسی در نظر گرفته گردد.

گردشگری باید محور فعالیت ها و سرمایه گذاری ها در ابوموسی باشد

وی ادامه داد: این شهرستان در بخش گردشگری ظرفیت های بسیار وسیعی دارد که می تواند درآمدهای جدیدی را برای ابوموسی ایجاد کند.

استاندار هرمزگان خواهان تقویت فضای سبز جزیره ابوموسی شد و بیان داشت: خیابان ها و بلوارهایی که در این جزیره ساخته می شوند باید طراحی مناسبی برای فضای سبز داشته باشند.

همتی اضافه کرد: باید مجموعه امکانات رفاهی، تفریحی و سرگرمی در جزیره ابوموسی ساخته گردد تا مردم این جزیره و گردشگران از آن بهره مند شوند.

وی بر لزوم معرفی ظرفیت ها و جذابیت های جزیره ابوموسی تاکید نمود و گفت: احتیاج است مطالعات جامعی برای جزیره ابوموسی صورت گیرد و براساس این مطالعات در هر نقطه از این جزیره فعالیت گردد.

استاندار هرمزگان گفت: در برنامه ریزی ها باید نگاه بلندی برای جزیره ابوموسی داشته باشیم و افق مناسب را برای توسعه این جزیره ترسیم کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "گردشگری باید محور فعالیت ها و سرمایه گذاری ها در ابوموسی باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گردشگری باید محور فعالیت ها و سرمایه گذاری ها در ابوموسی باشد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید