تکذیب مصاحبه سرمربی استقلال با روزنامه اماراتی، شفر: بیشترین استعدادها، بهترین اخلاق و روحیه جنگندگی در تیم ملی ایران است

وینفرد شفر، سرمربی تیم فوتبال استقلال مصاحبه چاپ شده از سوی او در یک روزنامه اماراتی را تکذیب کرد.

تکذیب مصاحبه سرمربی استقلال با روزنامه اماراتی، شفر: بیشترین استعدادها، بهترین اخلاق و روحیه جنگندگی در تیم ملی ایران است

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، روزنامه البیان چاپ امارات در شرایطی گفت و گویی از وینفرد شفر منتشر کرد که به نظر می رسد چنین مصاحبه ای انجام نشده است. سرمربی استقلال در این باره به سایت رسمی باشگاه گفت: صحبت هایی که درحال حاضر انجام می دهم، موضع رسمی من در مورد تیم ملی و مسابقات جام ملت ها است و از مطلب منتشر شده از جانب خودم غافلگیر شدم زیرا من هیچ مصاحبه ای در مورد جام ملت ها انجام ندادم.

وی در ادامه صحبت های خود اضافه نمود: تردیدی وجود ندارد که تیم ملی ایران در این دوره تیم ملی مورد علاقه من است. ژاپن و کره جنوبی دو تیم قدرتمند آسیا هستند، اما من به دنبال موفقیت ایران هستم. بیشترین استعدادها، بهترین اخلاق و روحیه جنگندگی در تیم ملی ایران است و من حتی می توانم از این تیم ملی با عنوان نسل طلایی نام ببرم. فکر می کنم تیم ایران بتواند قهرمان جام ملت ها بشود و این بهترین فرصت برای این افتخار است.

سرمربی استقلال ادامه داد: در سال های آینده کار سختی در پیش است به دلیل اینکه سایر کشورهای آسیایی به سرعت در حال پیشرفت هستند. حتی کشور کوچکی مانند ویتنام در پنج سال گذشته پیشرفت بسیار خوب و سریعی داشته است. در چهار سال آینده هم پیشرفت خوبی از فوتبال چین، ویتنام و تایلند خواهیم دید، شاید هم استرالیا و همین طور قطر، هند سرمایه گذاری میلیون دلاری روی فوتبال انجام داده است. ژاپن و کره جنوبی از قبل در سطح خوبی قرار دارند و حتی بهتر هم شده اند. سال 2019 بزرگ ترین فرصت برای موفقیت فوتبال ایران است و من برای موفقیت تیم ملی دعا می کنم.

شفر در بخش خاتمهی صحبت های خود یادآور شد: این بسیار مهم است که پس از خاتمه جام ملت های آسیا، لیگ و تیم ملی کنار هم باشند. ما باید از خودمان بپرسیم برای پیشرفت فوتبال ایران چه کاری می توانیم انجام دهیم. از رده های پایه تا تیم ملی بزرگسالان. ما باید دنبال راه چاره منطقی و هوشمندانه باشیم برای توسعه فوتبال ایران. الان تمرکز همه فوتبال ایران روی جام ملت ها است، با آرزوی موفقیت برای تیم ملی.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تکذیب مصاحبه سرمربی استقلال با روزنامه اماراتی، شفر: بیشترین استعدادها، بهترین اخلاق و روحیه جنگندگی در تیم ملی ایران است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکذیب مصاحبه سرمربی استقلال با روزنامه اماراتی، شفر: بیشترین استعدادها، بهترین اخلاق و روحیه جنگندگی در تیم ملی ایران است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید