آنچلوتی پس از حذف ناپولی: در سطح مصاف با تیمی مثل میلان نبودیم، اوضاع ما را بحرانی جلوه ندهید!

سرمربی روسونری پس از کنار رفتن تیمش از جام حذفی ایتالیا، اعتراف کرد که شاگردانش برای مصاف با تیم سابق او آمادگی لازم را نداشتند.

آنچلوتی پس از حذف ناپولی: در سطح مصاف با تیمی مثل میلان نبودیم، اوضاع ما را بحرانی جلوه ندهید!

به گزارش خبرنگاران، ناپولی شب گذشته (سه شنبه) در دیداری خانگی مقابل میزبان خود میلان با نتیجه 2 بر صفر تن به شکست داد و از صعود به مرحله نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا باز ماند. کارلو آنچلوتی سرمربی ناپولی پس از این بازی به شبکه رای اسپورت ایتالیا گفت: ناپولی در سطح این بازی نبود. بعد از دریافت دو گل روی دو ضدحمله در ابتدای بازی که با توپ های بلند صورت گرفت، بازگشت به بازی برای ما بسیار سخت شد. به جز آن دو گل اما میلان کار خاصی انجام نداد. با این حال واقعیت این است که در حال حاضر ما از نظر فیزیکی آنقدر آماده نیستیم که توانایی مقابله با چنین رویکرد تدافعی را داشته باشیم. بدون آن دو اشتباهی که در صحنه گل های میلان مرتکب شدیم، ما فضای بیشتری برای باز کردن دفاع حریف می داشتیم.

ناپولی در حالی تن به شکست داد و حذف شد که سه روز قبل هم در سری A در خانه میلان به تساوی بدون گل رضایت داد، نتیجه ای که سبب شد میان آبی پوشان شهر ناپل و یوونتوس صدرنشین 11 امتیاز فاصله ایجاد گردد. کارلتو در پاسخ به این سؤال که آیا تیمش وارد بحران شده است، گفت: این فقط یک بازی است. بیاید مسائل را بزرگتر از آنچه هستند، جلوه ندهید. ما اهداف دیگری جز بردن جام حذفی ایتالیا هم داریم. اگر یوونتوس اسکودتو را ببرد، به لطف شایستگی های خودش بوده است نه اینکه ما نتوانستیم جلوی قهرمانی اش را بگیریم. دریافت سهمیه لیگ قهرمانان برای تمام تیم های بزرگ یک هدف است و ما خوشحالیم که الان برای تحقق این هدف حاشیه امنیت خوبی داریم. علاوه بر این حواس مان به لیگ اروپا هم هست.

آلن مارکس هافبک برزیلی که در چند روز اخیر شایعات فراوانی درباره انتقال احتمالی اش به پاری سن ژرمن شنیده شده است، به ترکیب ناپولی برگشت و مقابل میلان به میدان رفت. او اما در خاتمه نیمه اول تعویض شد.

آنچلوتی درباره بازیکن 28 ساله اش هم گفت: او بازی اش را مثل همه انجام داد. دلیل تعویض او این بد بازی کردن نبود بلکه من می خواستم بازیکنی دیگر به میدان برود که بتواند فضای بیشتری میان مدافعان میلان ایجاد کند. آلن بازیکن ماست. او برای رفتن وسوسه شده بود اما برای ما بازیکن بسیار مهمی است و خواهد بود. او این اواخر خیلی در کنار ما تمرین نکرده و به همین دلیل هم زمان حضورش در بازی ها کم شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "آنچلوتی پس از حذف ناپولی: در سطح مصاف با تیمی مثل میلان نبودیم، اوضاع ما را بحرانی جلوه ندهید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنچلوتی پس از حذف ناپولی: در سطح مصاف با تیمی مثل میلان نبودیم، اوضاع ما را بحرانی جلوه ندهید!"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید